Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Stary Targ
Menu góra
Strona startowa Wybory Wyboru do Sejmu RP i Senatu RP 2023
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości - Wyboru do Sejmu RP i Senatu RP 2023, menu 260, artykuł 1454 - BIP - Gmina Stary Targ”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Wyboru do Sejmu RP i Senatu RP 2023

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości

Komisarz Wyborczy w Gdańsku II

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

  1. Stary Targ

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminny Ośrodek Kultury w Starym Targu, ul. Nowotarska 1, 82-410 Stary Targ:

1.

Mateusz Jakubowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PARTII REPUBLIKAŃSKIEJ, zam. Stary Targ - Przewodniczący

2.

Justyna Zofia Szwarc, zgłoszona przez KW RUCH NAPRAWY POLSKI, zam. Stary Targ - Zastępca Przewodniczącego

3.

Łukasz Jan Bednarek, zgłoszony przez KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Waplewo Wielkie - Członek

4.

Joanna Elżbieta Brytan, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Kątki - Członek

5.

Zofia Grzybowska, zgłoszona przez KW NOWA LEWICA, zam. Stary Targ - Członek

6.

Aneta Gutowska, zgłoszona przez KWW UWIERZ W POLSKĘ, zam. Waplewo Wielkie - Członek

7.

Aleksandra Kwela, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Dąbrówka Pruska - Członek

8.

Monika Joanna Mazur, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI, zam. Stary Targ - Członek

9.

Izabela Maria Zalewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Waplewo Wielkie - Członek

 

 

  1. Stary Targ

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starym Targu, ul. Główna 37A, 82-410 Stary Targ:

1.

Daniela Maria Witka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PARTII REPUBLIKAŃSKIEJ, zam. Stary Targ - Przewodniczący

2.

Dominika Mirosława Rutkowska, zgłoszona przez KW POLSKA 2050, zam. Waplewo Wielkie - Zastępca Przewodniczącego

3.

Małgorzata Bednarek, zgłoszona przez KW RUCH NAPRAWY POLSKI, zam. Waplewo Wielkie - Członek

4.

Patrycja Adelajda Czahuk, zgłoszona przez KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Dzierzgoń - Członek

5.

Agnieszka Dębniak-Witkowska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI, zam. Sztum - Członek

6.

Karolina Anna Gappa, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Waplewo Wielkie - Członek

7.

Monika Edyta Grzegowska, zgłoszona przez KWW UWIERZ W POLSKĘ, zam. Jeziorno - Członek

8.

Paweł Bronisław Kopecki, zgłoszony przez KW NOWA LEWICA, zam. Stary Targ - Członek

9.

Anna Olszewska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Mleczewo - Członek

 

 

  1. Stary Targ

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Świetlica Wiejska, Waplewo Wielkie 18, 82-410 Stary Targ:

1.

Ksenia Bosek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI, zam. Waplewo Osiedle - Przewodniczący

2.

Paulina Grabowska, zgłoszona przez KW POLSKA 2050, zam. Stary Targ - Zastępca Przewodniczącego

3.

Agnieszka Bożena Gutowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Waplewo Wielkie - Członek

4.

Maria Bogusława Jankowska, zgłoszona przez KW NOWA LEWICA, zam. Waplewo Wielkie - Członek

5.

Izabela Kapuścińska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PARTII REPUBLIKAŃSKIEJ, zam. Stary Targ - Członek

6.

Aleksandra Irena Trussner, zgłoszona przez KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Waplewo Wielkie - Członek

7.

Danuta Urbanowicz, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Stary Targ - Członek

 

 

  1. Stary Targ

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa, Szropy 40, 82-410 Stary Targ:

1.

Katarzyna Kurdupska, zgłoszona przez KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Waplewo Wielkie - Przewodniczący

2.

Daria Bosek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI, zam. Stary Targ - Zastępca Przewodniczącego

3.

Helena Adela Dąbrowska, zgłoszona przez KW NOWA LEWICA, zam. Waplewo Wielkie - Członek

4.

Weronika Monika Fornalczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PARTII REPUBLIKAŃSKIEJ, zam. Stary Targ - Członek

5.

Wojciech Dominik Grzywiński, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Mikołajki Pomorskie - Członek

6.

Artur Kowalczyk, zgłoszony przez KW POLSKA 2050, zam. Stary Targ - Członek

7.

Łukasz Kurdupski, zgłoszony przez KW RUCH NAPRAWY POLSKI, zam. Waplewo Wielkie - Członek

8.

Aleksandra Merchut, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Waplewo Wielkie - Członek

9.

Irena Ewa Urbanowicz, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Stary Targ - Członek

 

 

  1. Stary Targ

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Remiza OSP, Dąbrówka Malborska 65, 82-410 Stary Targ:

1.

Magdalena Wasiewicz, zgłoszona przez KW POLSKA 2050, zam. Jurkowice Pierwsze - Przewodniczący

2.

Żaneta Maria Cegłowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Stary Targ - Zastępca Przewodniczącego

3.

Zdzisław Romuald Barański, zgłoszony przez KW NOWA LEWICA, zam. Grzymała - Członek

4.

Daria Grzywińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI, zam. Kalwa - Członek

5.

Marzena Gworek, zgłoszona przez KWW UWIERZ W POLSKĘ, zam. Waplewo Wielkie - Członek

6.

Marzena Jabłońska, zgłoszona przez KW RUCH NAPRAWY POLSKI, zam. Waplewo Wielkie - Członek

7.

Karolina Kalenik, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Jurkowice - Członek

 

 

  1. Stary Targ

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Świetlica Wiejska, Bukowo 9, 82-410 Stary Targ:

1.

Andrzej Anuszkiewicz, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI, zam. Sztum - Przewodniczący

2.

Danuta Sidorowicz, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Sztum - Zastępca Przewodniczącego

3.

Iwona Kula, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Waplewo Wielkie - Członek

4.

Natalia Prusik, zgłoszona przez KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY, zam. Waplewo Wielkie - Członek

5.

Daniel Przemysław Skrzypek, zgłoszony przez KW POLSKA 2050, zam. Nowa Wieś Malborska - Członek

6.

Ewelina Trussner, zgłoszona przez KW RUCH NAPRAWY POLSKI, zam. Waplewo Wielkie - Członek

7.

Dajana Aleksandra Zakrzewska, zgłoszona przez KW NOWA LEWICA, zam. Grzymała - Członek

 

Metryka

sporządzono
2023-10-02 przez Pawłowski Łukasz
udostępniono
2023-10-02 14:18 przez Pawłowski Łukasz
zmodyfikowano
2023-10-02 14:18 przez Pawłowski Łukasz
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
110
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.